Perşembe, 12 Kasım 2015 11:41

TOÇ BİR SEN´E ZİYARET

Yazan
Öğeyi Oyla
(4 oy)

av2

ŞANLIURFA ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASININ ARALIK AYINDA YAPILACAK OLAĞAN GENEL KURULUNDA YÖNETİME ADAY OLAN VE AYNI ZAMANDA SENDİKAMIZ ÜYESİ OLAN ZİRAAT MÜHENDİSİ MEHMET ŞAKA VE ADAY YÖNETİM KURULU, TOÇBİRSEN ŞUBE BAŞKANLIĞIMIZI ZİYARET ETTİLER.

BAŞKAN ADAYI ZİRAAT MÜHENDİSİ MEHMET ŞAKA; BU DÖNEM ODA SEÇİMLERİNE ERKEN ÇALIŞMA BAŞLATARAK HAZIRLANDIKLARINI,DİNAMİK BİR KADRO İLE AYNI ZAMANDA TARIM ŞEHRİ OLAN İLİMİZİN TÜM TARIMSAL FAALİYETLERİNE HİZMET EDEBİLCEK BİLGİ VE BECERİ ORTAMI İLE MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERİN BİRLİKTE YAŞATILMASINI ESAS ALAN BİR YAPI İLE ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASININ YÖNETİMİNE TALİBİZ.

MESLEKTAŞLARIMIZDAN ALACAĞIMIZ GÜÇLE ODA İLE HALKIMIZI BULUŞTURACAK PROJELERİMİZİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ.BU ŞEKİLDE ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİNİN İSTİHDAM PROBLEMİNİ ÇÖZEREK MESLEĞİMİZİ HAKETTİĞİ SAYGINLIĞA KAVUŞTURACAĞIZ İNŞAAALLAH.DEDİ.SÖZ ALAN ŞUBE BAŞKANI MEHMET KILIÇ SENDİKA OLARAK BAŞARILI OLMALARININ SAVUNDUĞUMUZ ERDEMLERİN ÖNEMLİ GÖRDÜĞÜMÜZ ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASINDA DA HAKİM OLMASINI KENDİLERİNİN DE DİLEK VE ARZULARI OLDUĞUNU BELİRTEREK.ÇALIŞMALARINIZDA SENDİKAMIZ OLARAK EN İÇTEN DUYGULARLA BAŞARILI OLMANIZI DİLİYORUZ. DEDİ.

ZİYARET KARŞILIKLI GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİN DEVAM ETMESİ DİLEĞİ İLE SONA ERDİ.

Okunma 97428 defa Son Düzenlenme Perşembe, 12 Kasım 2015 11:45